Naposledy v roce 2013

Tak je to zas tady. Do konce roku chybí přesně deset dní a já jsem si téměř jist, že už tohol letos moc nenapíšu, ještě tak dojmy z Hobita 2, ale to bůh ví jestli.

Dárky jsou nakoupené, kapr v mrazáku a cukroví ještě taky nějaké zbylo, raději ho přede mnou máti schovala, aby do Vánoc vydrželo.

Nejsem zastáncem kýčovitých pohledniček, s kraječkami, snížkem, stromečky a bůh ví čím ještě, takže pokud tyhle věci máte rádi, běžte na blog k někomu jinému.

Všem čtenářům tímto děkuji za projevenou přízeň a za chuť číst mé texty. Jednomu to udělá radost, když vidí, že nepíše zbytečně. Vítám samozřejmě jakékoliv ohlasy, připomínky, kritiku, nikdo není dokonalý a já se vždy rád nechám poučit.

Přeji všem hezké svátky vánoční, klidné a pohodové, doma u televize, s rodinou, s přáteli, prostě s lidmi, které máte rádi. O tom podle mě tyhle svátky jsou, o potkávání se navzájem.

Do nového roku vám přeji mnoho úspěchů v práci, studiu a v životě vůbec.
Užijte si Silvestra, pozor na petardy, hasiči jsou taky jen lidi a chtějí si ten konec roku taky užít v klidu a pohodě.

Tak tedy nashledanou v roce 2014… A já jdu balit dárky.

O trzích a muzeu v Drážďanech

Není nad to, jen se tak sebrat a vydat se jednou za rok za někým známým a jako bonus si k tomu zajít na drážďanské vánoční trhy a ještě navštívit dopravní muzeum v tomtéž městě a to vše stihnout během jednoho a půl dne.
V tomhle krátkém textu chci napsat, co mi během výletu tak nějak utkvělo v hlavě.

Celý příspěvek