Můj pohled na cesty

Osvětě asi tento týden nebude konce.
Právě se mě dnes zase kdosi zeptal, jak to vlastně dělám, že po cestě nezabloudím a divil se, že to vůbec zvládám a cože sebou nemám průvodce. Kdybych měl tyhle udivené komentáře a dotazy spočítat, asi bych se nedopočítal.

A tak proč si jen tak nenapsat článek o tom, jak to já mám vlastně s tím cestováním, orientací v prostoru a tak podobně.

Píši to ze svého subjektivního pohledu, možná, kdbyby jste se zeptali někoho jiného, řekl by vám taky něco trochu odlišného.

Celý příspěvek

Svatováclavský vandr

Od pátku 27. do neděle 29. října pořádalo občanské sdružení Život trochu jinak (dále ŽTJ) skromný dvoudenní vandr po kraji v okolí Havlíčkova Brodu.
Jelikož jsem zrovna měl volno, žádná cesta na fotbalový turnaj, žádná konference, žádný výlet vlakem, rozhodl jsem se, že je na čase trochu provětrat spacák a karimatku a protáhnout si nohy při nějakém tom vandrování po přírodě.

A tak jsem bez váhání podal přihlášku, vzápětí obdržel potvrzení o účasti a najednou byl pátek odpoledne, já si zabalil krosnu a vyrazil vstříc nevšednímu víkendu.

Celý příspěvek