PF 2013

Ti, co mě sledují na twitteru ví, že se hned na boží hod vánoční odeberu na koleje a budu cestovat prakticky až do 28. prosince.
A jelikož do Štědrého dne je už jen chvíle a nějaká přáníčka hromadně na Vánoce rozesílat nechci, takových budou i tak mraky, rozhodl jsem se, že vám napíšu PF už dnes a teď.
Hned z kraje bych chtěl poděkovat všem, kdo můj blog čtou pravidelně a i těm, kdo třeba jen letmo nahlédli. Přiznám se, že když jsem blog v dubnu 2012 zakládal, netušil jsem, že se návštěvnost v prosinci bude pohybovat někde kolem devíti tisíc lidí.
Tenhle zájem mě utvrzuje v přesvědčení, že to co píši má smysl a že se najde vždy aspoň pár lidí, které můj obsah zaujme. Tohle je pro mě ta největší motivace, zájem čtenářů. Proto za něj díky.
Všem vám přeji klidné prožití svátků vánočních bez stresu a shonu. Ať je trávíte tak, jak vy chcete a s těmi, kteří jsou vám nejbližší. Sám vím, že Vánoce jsou období, kdy často vídám lidi, které jsem neviděl celý rok a to je dle mě na těchto svátcích to nejdůležitější, dát vašim přátelům alespoň jednou do roka najevo, že na ně myslíte a že víte, že stále existují, ať už prostřednictvím pohlednice, nebo prostřednictvím návštěvy.
Do roku 2013 přeji hodně úspěchů v pracovním i soukromém životě a hlavně spoustu optimismu. Následující rok nebude ani horší ani lepší než rok 2012, bude prostě takový, jaký si ho my sami uděláme.
Užijte si svátky, pozor na rybí kosti a na Silvestra bacha na rachejtle, umí udělat pořádný bordel, tak jako jej umí nadělat šampáňo, rum, slivovička, pivo… a tak dále a tak dále.

Co tu najdete?

Vítám vás na svém zbrusu novém blogu Geek-blind zone.

Tento blog vzniká jako výsledek mého ddlšího rozmýšlení a přemýšlení, jak smysluplně sjednotit oba mé dosavadní blogy
http://pavelondra.posterous.com
http://innereye.blog.cz

Co na mém blogu tedy najdete?
– Geek: vše co jakkoliv souvisí se světem internetu, počítačů, mobilů, technologie a techniky.
– Blind: Věci o nevidomých z offline světa, články o výletech, akcích, ale také různé zážitky, postřehy a poznatky.
– osobní: Zde budu psát články, které nesouvisí ani s technikou a technologiemi, ani s nevidomými. Budou to převážně články o filmech, které se mi líbily nebo na které se těším, či o zajímavých knihách, které jsem četl, čtu, nebo se číst chystám.

pěkné čtení přeje Pavel Ondra